Останні коментарі

Робота методичних об’єднань

Проблемна тема школи: “Розвиток в учнів позитивної мотивації навчальної діяльності – важливий чинник формування соціально активної особистості”

Рисунок1 copy

Проблемна тема методичної ради : “Удосконалення уроку щодо формування позитивної мотивації Бойко Н.В.навчальної діяльності як засобу розвитку творчої особистості вчителя й учня”.

Керівник методичної Ради – Бойко Неля Василівна.

01

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

Проблемна тема: Формування навчальної мотивації шляхом стимулювання пізнавальної діяльності як засобу саморозвитку та самореалізації особистості школярів.

 


02Методичне об’єднання вчителів математичного циклу

Проблемна тема: формування навчальної мотивації школярів через впровадження інноваційних методів і форм роботи на уроках математичного циклу.

 


03Методичне об’єднання вчителів іноземної філології

Проблемна тема: розвиток в учнів позитивної мотивації навчальної діяльності на уроках російської, англійської мов та світової літератури.

 


04Методичне об’єднання вчителів природничого циклу

Проблемна тема: Мотивація навчальної пізнавальної діяльності як умова самореалізації та самовдосконалення особистості учнів на уроках природничого циклу.

 


05Методичне об’єднання вчителів українознавства

Проблемна тема: Використання форм і методів сучасних технологій в організації навчальної діяльності учнів на уроках гуманітарного циклу з метою мотивації особистості та її творчої реалізації в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.