Останні коментарі

Педрада на тему: «Шляхи розвитку в учнів позитивної мотивації до навчання».

МЕТА: Проаналізувати, яким чином  здійснюється в школярів розвиток позитивної мотивації до навчання  на

уроках   та в позакласній роботі, встановити професійні  напрацювання вчителів із зазначеної проблеми з метою

становлення  національно зорієнтованої особистості, залучити педагогічний колектив до активного пошуку

шляхів підвищення  мотивації учнів до навчання в умовах компетентнісного підходу.

ПЛАН

 1. Створення сприятливого емоційно-психологічного середовища на уроках та позакласних заходах – засіб  підвищення мотиваційних процесів учнів до навчання. (Бойко Н.В.)
 1. Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу молодших школярів через систему домашніх завдань та  позакласну роботу. (Солінська О.О.)
 1. Ситуація успіху як важливий чинник  позитивної мотивації  до навчання ( з досвіду роботи вчителя початкових класів Константинової Т.Ю. над проблемною темою «Створення ситуації успіху в навчальній діяльності учнів  початкової школи»)
 1. Дотримання наступності у викладанні з метою підвищення ефективності уроку в умовах  компетентнісного  підходу. (Соболєва О.В.)

 

5. Організація індивідуальної та дослідницької  діяльності учнів на уроках природничого циклу як засіб їх                  особистісного зростання в умовах нових державних стандартів. (Чернявська Л.П.)

 

 1. Формування позитивної мотивації до навчання через методи активізації самостійної діяльності школярів на уроках інформатики. (Картузова О.В.)

 

 1. Створення і підтримка сприятливих психологічних умов на уроці щодо забезпечення повноцінного й особистісного розвитку кожного учня. (Результати анкетування, корекційно-розвиваюча діяльність на уроці, Чубова А.М.)

 

Прокладай шлях до розуму дитини через її серце.

                      Ф. Честерфілд

 

ЛІТЕРАТУРА

 1. Розвиток потенціалу можливостей учнів в умовах сучасного навчання: монографія (за редакцією Гончаренко С.А.). – К.: «Педагогічна думка». – 2013.
 2. Романова І.А. «Сучасні технології інтелектуального розвитку молодшого школяра». – Харків: Компанія СМІТ, 2014.
 3. Механізми інтелектуального розвитку. – Завуч. – 2012. – №22. Спецвипуск.
 4. Обдарована дитина. – 2014. – №5.
 5. Початкова освіта. – 2013. – № 5-7.
 6. «Завуч». – 2013. – №19, №25, №28, №31.

 

    Створення сприятливого емоційно-психологічного середовища на уроках та позакласних заходах – засіб  підвищення мотиваційних процесів учнів до навчання. (Бойко Н.В.)

Шляхи розвитку в учнів позитивної мотивації до навчанняDSC_0164

 

 

 

 

 

 

Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу молодших школярів через систему домашніх завдань та  позакласну роботу (Солінська О.О.)

DSC_0165

Презентація до виступу

Ситуація успіху як важливий чинник  позитивної мотивації  до навчання ( з досвіду роботи вчителя початкових класів Константинової Т.Ю. над проблемною темою «Створення ситуації успіху в навчальній діяльності учнів  початкової школи»)

 

DSC_0166Презентація до виступу

 

Дотримання наступності у викладанні з метою підвищення ефективності уроку в умовах  компетентнісного  підходу. (Соболєва О.В.)

DSC_0168

Презентація до виступу

Організація індивідуальної та дослідницької  діяльності учнів на уроках природничого циклу як засіб їх особистісного зростання в умовах нових державних стандартів. (Чернявська Л.П.)

 DSC_0169

 Презентація до виступу

Формування позитивної мотивації до навчання через методи активізації самостійної діяльності школярів на уроках інформатики. (Картузова О.В.)

DSC_0172

Презентація до виступу

 

Створення і підтримка сприятливих психологічних умов на уроці щодо забезпечення повноцінного й особистісного розвитку кожного учня. (Результати анкетування, корекційно-розвиваюча діяльність на уроці, Чубова А.М.)

DSC_0173

Презентація до виступу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.