Останні коментарі

Предметний тиждень української мови та літератури

Цікаво та ефективно пройшов у Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів №4 предметний тиждень української мови та літератури. Вчителі проблемної групи «Українознавство» (керівник старший вчитель вищої категорії Соболєва О.В.) досить творчо спрямували діяльність учнів на виховання любові, поваги й шани до рідної української мови, до її кращих представників: Кирила та Мефодія – творців нашої абетки, Тараса Шевченка – основоположника нової української мови, Петра Яцика – мецената української діаспори та багатьох інших найкращих Українців.

Великий пізнавальний ефект принесла вихованцям 8 – 10 класів незабутня зустріч з миколаївською письменницею Вірою Іванівною Марущак, людиною великої працездатності, талановитою, інтелігентною, самобутньою. Як цікаво захопила вона школярів у світ своїх оповідань та їх героїв – підлітків , ровесників дітей. Багато запитань і відповідей, приємних спогадів і вражень залишиться у пам’яті від зустрічі з Вірою Іванівною, за плідну працю гідно нагородженою орденом княгині Ольги.

Творчо й активно захопила восьмикласників у світ диво-слова української мови Адамська С.Л. на виховному заході «Шевченківська думка», проведеному в рамках предметного тижня. Запросила до школи ляльковий театр із спектаклем «Іванкова сопілка».

Учні 3, 4, 6 класів отримали велике задоволення від мелодійної української мови, яка з уст лялькових героїв заграла усіма барвами веселки.

Різноманітними за тематикою, але по-дитячому привабливими були усі стіннівки,   випущені маленькими талантами. Найкращими визнані роботи, присвячені Дню української писемності та мови: Бондарчука Ярослава (7-А клас), Тюх Анастасії (7-А клас), Афанасьєвої Карини (7-А клас),  Мелікадамян Аліси (9-А клас).

Всі учнів 9-А, 9-Б класів взяли участь у конкурсі творів за темою: “Дано нам слово для ясної мови, дано нам слово для високих дум». «Поети» і «письменники» змагались у майстерності художнього слова, у довершеності форми та змісту. Гідно оцінили журі переможців – на урочистій лінійці за підсумками тижня отримали грамоти: Спатар Олександра (9-А клас), Гончарук Артем (9-Б клас), Цибко Ігор (9-Б клас).

Незабутнє враження залишила літературно-музична композиція “І стало слово світлом», проведена для п’ятикласників Соболєвою О.В. Презентація про розвиток і становлення української мови, виразне читання напам’ять прекрасних віршів українських поетів, виконання пісень дзвінкими дитячими голосами, слухання тріо бандуристок (гостей із дитячої музичної школи №5) – все це сприяло становленню гідних людських особистостей, справжніх патріотів України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.