Останні коментарі

5-А

З днем учителя вітаю
Вас, найкращі педагоги.
Вам із учнями бажаю
Вести мудрий діалог.
Щастя вам, здоров’я, сили,
Миру і терпіння,
Вдосконалюйте свої
Вчительські уміння.
Хай робота вам дарує
Радість і натхнення,
Щедрі принесе плоди
Ваше хай навчання!

 

 

Вітаємо з Днем працівників освіти!

З початком нового навчального року!

Знову пролунав шкільний дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року і наші учні тепер носять почесне звання учнів середньої школи! Побажаємо нашим школярам навчатися із задоволенням, прагнути до нових знань, з повагою відноситись до вчителів, наполегливості та працездатності. А вчителям бажаємо сил, витримки, мудрості, доброти, строгості та розуміння. Нехай новий навчальний рік буде яскравим на події, добрим на гарні вчинки, багатим на здобутки та ве­ликі досягнення в навчанні.

Подорож до міста Херсон

Надзвичайно цікава і пізнавальна подорож до м. Херсон відбулась для  наших учнів. Насичена програма, а це: обзорна екскурсія містом, відвідування Планетарію, Обласного краєзнавчого музею,  парку відпочинку та Дніпровської набережної. Дякуємо за приємні миті подорожі. Такі моменти залишаються у дитячих серцях на все життя!

Прощавай, початкова школа!

Ось і настав день прощання з початковою школою. Радість і смуток прощання. Наші учні стали дорослими і цей день – початок межі між дитинством і юністю. Увесь клас разом з батьками зібрався на останнє родинне свято. Це свято стало останнім в стінах рідного класу. Діти і батьки на заході отримали відзнаки: грамоти і подяки від адміністрації школи.  Нам є чим пишатися, є до чого прагнути. Низький уклін нашій першій вчительці – Тамарі Андріївні, яка стала рідною для кожного учня. Дякуємо їй за невтомну працю і частину свого життя, яке вона залишила у душі кожної дитини! Нехай же нашим «випускникам» буде щаслива дорога у майбутнє, безхмаре життя, а подальше навчання буде легким і цікавим.

Похід до музею

Закінчився учбовий рік, але пізнавальні заходи тривають для наших учнів, які відвідали музей ім. К.Ольшанського.

Найкращий клас!

Учні нашого класу отримали грамоту НАЙКРАЩОГО КЛАСУ від Міністерства освіти і науки України та творчого об’єднання «Соняшник» за активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник 2018». Вітаємо!

До зустрічі в новому навчальному році!