Останні коментарі

3-А

Наші нагороди

Танцюють всі

Учні 3 –А класу взяли участь у шкільному конкурсі «Танцюють всі» та вибороли почесне ІІ місце серед учнів 2-5 класів.

Переможці міських олімпіад

Вітаємо переможців міських олімпіад з базових дисциплін: Ожарєнкову Олександру, яка виборола 3 місце з української мови та Тимофєєва Артура – 3 місце з математики. Так тримати!

Геліантус 2016

Учні нашого класу взяли участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус 2016». Всі учасники були нагороджені дипломами переможця та дипломами учасника.

Переможці олімпіад

        Вітаємо переможців шкільного тури олімпіад з базових дисциплін (українська мова і літературне читання, російська мова, математика, природознавство, курс «Я у світі») це: Ожарєнкова Олександра, Тимофєєв Артур, Горбуров Андрій, Атрашкевич Анастасія, Орловська Валерія, Ласний Данііл, Боровін Микола, Ткаченко Анатолій, Чабанюк Дар’я, Мороз Ніка, Шеремет Софія, Король Марк, Зеленько Софія, Ісаєв Олег.

Шкільна газета

Doc4

Вітаємо!

Колосок осінній 2016

Батьківські збори в 3-А класі

Батьки учнів 3-А класу на батьківських зборах отримали вичерпну психолого – педагогічну консультацію від психолога школи Антоніни Миколаївни. Доступна і цікава інформація у вигляді слайд – презентації допомогла батькам подивитися на дитину очами самої дитини, навчитися не помічати не суттєвих недоліків, а головне поважати і любити свою дитину.

12 місяців у 3-А класі

      Всі ми з дитинства знаємо казку 12 місяців. Але так, як показали учні 3-А класу цю історію, сподобалось навіть самим прискіпливим «глядачам», адже всі актори, співаки, хореографи – наші діти. Яскравий сюжет, музичні  та хореографічні номери, несподівана режисерська постановка – перенесли глядачів у вир чарівних казкових перетворень. І ще раз нагадали про одвічні істини: торжество добра, чистоту душі і помислів, відкрите серце, а головне – віру в те, що під новий рік немає нічого неможливого, навіть проліски взимку!

yzobrazhenye-123 yzobrazhenye-136   yzobrazhenye-220