Останні коментарі

4-А

Батьківський комітет

Звіт про кошти 4-А

Парад країн Європи

Учні 4-А взяли участь у колективній творчій справі «Парад країн Європи». Наш клас гідно представив країну Європейського Союзу Литву. На цьому заході наші учні із задоволенням поділились інформацією, яку підготували про Литву. Вони повідомили, що вперше Литва згадується в латинській хроніці в 1009 році. У 1253р. заснована Литовська держава, а у 2004 році Литва стала членом Європейського Союзу. Столиця Литви-місто Вільнюс, прапор – офіційний державний символ є прямокутним полотнищем з трьох смуг: верхня-жовтого, середня-зеленого і нижня червоного кольору. Герб Литви у країні називають Витіс (від слова Погоня) – лицар, фігура срібного литовського лицаря верхи на срібному коні, що захищає Батьківщину від ворогів. Литва відома кількістю замкових пагорбів, на яких стояли дерев’яні оборонні замки. Замкові пагорби стали невід’ємною частиною литовського пейзажу.

Більше ста років в Литві існує традиція свят національної пісні і танцю. Це один з найбільших культурних заходів у Литві. Про що і довели наші учні показав литовський танець «Кудринка».

Бібліотечний урок у 4-А класі

Вже традиційний бібліотечний урок пройшов у 4-а класі. Учни дізнались багато нового і цікавого про різновидності літературних видань. За активну участь на уроці діти були нагороджені приємними подарунками.

Присвята у козачата

Напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня Покрова Пресвятої Богородиці відбулась святкова присвята в козачата першокласників. Наш клас, загін «Дивосвіт», взяв участь у цьому заході та привітав першокласників з важливою подією у їхньому житті.

 

З Днем працівників освіти

Шановні вчителі!

Учні та батьки 4-А класу щиро вітають вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Ваша справа одна із самих почесних, поважних та відповідальних. Саме завдяки вашому професіоналізму, терпінню, таланту, мудрості та великої любові до своєї справи стають можливими успіхи та досягнення Ваших учнів. Тому, що їх перемоги-це Ваші перемоги. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму та нових трудових успіхів!

 

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Проект “Кому ми завдячуємо званням космічної держави”

Учні 4-А класу захистили проект «Кому ми завдячуємо званням космічної держави?», метою якого є розвивати інтерес до наукових відкриттів, здійснених вітчизняними науковцями, до історії свого народу. Свої роботи учні представили у вигляді рефератів, ілюстрованих інформацій, макетів кораблів, квестів та кросвордів.

Лауреати Міжнародного конкурсу “КОЛОСОК”

Вітаємо всіх учасників Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “КОЛОСОК весняний-2017”!

 

Осінній weekend у 4-А класі

 

1 вересня – День знань

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Нехай цей новий навчальний рік  принесе тільки приємні враження, а наполеглива праця стане надійним кроком у світі пізнання. Бажаємо нашім учням міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

   

Урочистості на честь закінчення 3 класу

Залишився позаду ще один навчальний рік. Багато нових знань і досягнень було набуто протягом року нашими дітьми. Цікаві мистецькі акції, позашкільні заходи, подорожі та екскурсії – все це збагатило наших учнів і залишилось у пам’яті на довгі роки.  Свої досягнення діти продемонстрували на урочистих батьківських зборах на честь закінчення 3 класу, на яких і  співали і танцювали, розповідали вірши і веселі історії із шкільного життя, цим самим привітали своїх батьків та гостей із закінченням навчального року. Побажаймо ж діткам веселого і продуктивного відпочинку, нових вражень та чудового настрою.