Останні коментарі

Екскурсія до художнього музею ім.В.Верещагіна

vereshhagyna

     Суботнім ранком, 26 листопада, учні 3-А класу, ознайомились із гордістю нашого міста – Миколаївським обласним художнім музеєм ім.В.Верещагіна .

     В ході ознайомчої екскурсії діти дізнались, що колекція музею налічують тринадцять тисяч експонатів, які представляють собою  художню літопис України і багатьох інших країн.

     У залах музею представлена експозиція творів, яка включає в себе живопис, скульптуру, графіку і декоративно-ужиткове мистецтво. Особливо дітей вразила робота всесвітньо відомого художника – мариніста Івана Айвазовського «Пушкін на березі моря», яка надихнула дітей на декламування вірша М.Ю.Лермонтова «Белеет парус одинокий». А роботу «Лунная ночь» А. Куїнджі, на якій зображено чарівну красу місячної української ночі, діти впізнали завдяки підручнику «Літературне читання».

     Приголомшила учнів і робота Василя  Верещагіна «Забытый солдат», яка відображує події і наслідки війни. Вона вразила учнів не тільки тематикою, а й унікальним розміром, про що виникли питання, яким чином роботу переміщують під час реставрації.

     Безкоштовним подарунком від музею для наших екскурсантів стало відвідування художньої виставки миколаївських художників «Кінбрун– любов моя».

     Переповнені емоціями, цікавими враженнями та новими знаннями вдячні діти ще довго будуть згадувати подорож до музею та дякувати за цю ініціативу Тамарі Андріївні!

vereshhagyna-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.