Останні коментарі

Новорічні пригоди

       Изображение 183        Тільки раз на рік, саме напередодні новорічних свят, відбуваються загадкові та незвичайні пригоди. Осі і у 2-А класі сталось чарівне новорічне дійство: з казковими перевтіленнями, добрими героями і благородними вчинками. Дійство, де навіть Баба Яга така зворушлива і приваблива, а лагідний Сірий Вовк дружить із чуйною Червоною Шапочкою. Красуня Зима, Попелюшка і Принц, Добра Фея та інші герої завітали в гості до чарівної Казки. Не залишились осторонь пригод і східні герої: Аладін, Шахразада і навіть східні красуні допомогли відчути присмак новорічних пригод!

          Адже це не всі пригоди, на яких чекали гості новорічного свята. Улюблену багатьма казку про магію дитячого світу «Лускунчик» з радістю переглянули вдячні глядачі. Дорослі відчули себе в світі пригод, таємничих перевтілень, чудових вражень з неодмінно щасливим фіналом, де добро перемагає зло!

         Ще довго аплодували вдячні глядачі свята своїм любим артистам та добрим втілювачам дитячих мрій. Всім, хто допомагав потрапити в чарівний світ пригод, про який ще так довго будуть згадувати!

Изображение 051Изображение 056 Изображение 057 Изображение 063 Изображение 073 Изображение 082 Изображение 086 Изображение 089 Изображение 090 Изображение 096 Изображение 102 Изображение 104 Изображение 111 Изображение 113 Изображение 135 Изображение 130

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.