Останні коментарі

Місячник шкільних бібліотек

     В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з теми «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», який проходив з 01.10 – 31.10.2017р.,  шкільна бібліотека, учнівський та педагогічний колективи школи, учнівське самоврядування взяли у ньому активну участь.
     Згідно плану були проведені заходи: бібліотечні заняття, бесіди, експрес-інформації у класних колективах «Джерела здоров’я», «Як пов’язані довкілля і здоров’я людини», «Щоб здоров’я мати, слід про нього дбати»; виставка-огляд літератури «Бережімо світ – довкола і в собі»; виставка творів мистецтва «У здоровому тілі – здоровий дух», створено рекомендаційний список літератури «Здоровий спосіб життя кожного  – запорука здоров’я нації», серед учнів ГПД проведено парад читців творів про здоров’я «Любий друже, будь здоровий!» Разом з педагогом-організатором Адамською С.Л. організовано флешмоб «Ми – за здоровий спосіб життя»; вчитель образотворчого мистецтва Поважніцька І.В. організувала чудову виставку малюнків у вестибюлі школи «Ні! Шкідливим звичкам! Так! Здоровому способу життя!» У результаті проведення доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу!» шкільній бібліотеці подаровано 20 прим. художньої літератури. Щиро вдячні класним керівникам, батькам та учням.
    1-А, 2-А, 2-Б, 5-Б класів за цікаві книги. В «Книжковій лікарні» учнівським самоврядуванням відремонтовано навчальні книги. Дякуємо за турботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.