Останні коментарі

Шкільна бібліотека

Бібліотечний загін діє! Інформаційна перерва ” Золоті розсипи мудрості”

Вшановуємо пам’ять В. О. Сухомлинського (до 100-річчя з дня народження українського педагога)

В рамках відзначення 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського у шкільній бібліотеці оформлено тематичну книжково-ілюстративну виставку «Літературна спадщина Великого педагога і письменника», для вчителів проведено огляд періодичних видань бібліотеки «Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського», для учнів -презентація нової книги «Вогнегривий коник», у 5-Б класі проведено тематичну виховну годину «У кожній казці-мудрості перлина».

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

Місячник шкільних бібліотек

     В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з теми «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», який проходив з 01.10 – 31.10.2017р.,  шкільна бібліотека, учнівський та педагогічний колективи школи, учнівське самоврядування взяли у ньому активну участь.
     Згідно плану були проведені заходи: бібліотечні заняття, бесіди, експрес-інформації у класних колективах «Джерела здоров’я», «Як пов’язані довкілля і здоров’я людини», «Щоб здоров’я мати, слід про нього дбати»; виставка-огляд літератури «Бережімо світ – довкола і в собі»; виставка творів мистецтва «У здоровому тілі – здоровий дух», створено рекомендаційний список літератури «Здоровий спосіб життя кожного  – запорука здоров’я нації», серед учнів ГПД проведено парад читців творів про здоров’я «Любий друже, будь здоровий!» Разом з педагогом-організатором Адамською С.Л. організовано флешмоб «Ми – за здоровий спосіб життя»; вчитель образотворчого мистецтва Поважніцька І.В. організувала чудову виставку малюнків у вестибюлі школи «Ні! Шкідливим звичкам! Так! Здоровому способу життя!» У результаті проведення доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу!» шкільній бібліотеці подаровано 20 прим. художньої літератури. Щиро вдячні класним керівникам, батькам та учням.
    1-А, 2-А, 2-Б, 5-Б класів за цікаві книги. В «Книжковій лікарні» учнівським самоврядуванням відремонтовано навчальні книги. Дякуємо за турботу!

Місячник шкільних бібліотек

В рамках міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить з 01.10-31.10 щорічно, шкільна бібліотека разом з педагогом-організатором школи Адамською С.Л. та учнівським самоврядуванням провели ряд заходів:

– Акцію для 1-класників «Книжковий презент рідній бібліотеці».

Результат – надходження цікавої та різноманітної художньої літератури та періодичних видань для дітей. Щиро вдячні батькам, учням та класним керівникам Новіковій О.Ю. та Литвіновій Д.В.

– Конкурс малюнків для школярів «Портрет улюбленого літературного героя». Дякуємо за надання робіт дітей Севастьяновій Т.А. та Адамовій А.Ф.

– Чемпіонат на кращого читця вголос для молодших школярів.

Усі бажаючі із задоволенням читали свої улюблені казки та вірші.

Журі з числа учнівського самоврядування визначили переможців та нагородили Грамотами учасників:

1-ше місце : учениця 2-А класу Гоманкова Валерія;

2-ге місце: учениця 3-Б класу Калюжа Вікторія;

3-тє місце: учениця 4-А класу Юреско Анастасія.

Подяку отримали: Бачинська Поліна (2-А клас), Несенко Дарія (3-А клас), Панянчук Дмитро (4-А клас).

Запрошуємо всіх у чарівний світ читання! Бажаємо нових знань!

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

Зустріч з письменницею В.І. Марущак

На запрошення педагога-організатора та учнівського самоврядування школу та шкільну бібліотеку відвідала миколаївська письменниця В.І. Марущак; цінним надбанням для бібліотеки стали подаровані книги письменниці “Джмелик”, “Зайченя”, “Гомін білого інею”. Учні 8-го класу читали для гості свої улюблені вірші.foto 032

foto 031

foto 028

Бібліотека радо вітає нових читачів

Виявили бажання записатися до бібліотеки учні 1- А та 1-Б класів.

Бажаємо цікавого та корисного спілкування з книгою!

Чекаємо на нових читачів!

DIGITAL CAMERA

Ласкаво просимо до шкільної бібліотеки!

До послуг користувачів: фонд художньої літератури, підручників, довідкової та науково-популярної літератури, періодичних видань для дітей та вчителів.
Чекаємо на нових читачів-першокласників!
DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA DIGITAL CAMERA