Останні коментарі

День Вчителя в школі

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з  найпотрібніших свят – День Вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

Коли настає День Вчителя,в школах панує атмосфера свята і пожвавлення. Школярі вітають своїх улюблених вчителів, дарують їм квіти і маленькі знаки уваги. Проте найголовніший подарунок у цей день – це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці.

29 вересня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям четвертої  школи. З самого ранку учні  привітали своїх наставників самими теплими словами вдячності та запросили їх до затишного арт-кафе « Зошит у клітинку».

Свято проводилось в рамках роботи учнівського самоврядування Миколаївської школи №4. Хочу висловити подяку всім, хто вирішив взяти  участь в реалізації цього задуму.

Всі ми колись починали, всі запинались та всі спотикалися на порозі. Якби не наші вчителі, ми б і по сей день продовжували спотикатися та запинатися.

Вся організація святкового дня пройшла на високому рівні. З впевненістю можна сказати: «Талановиті вчителі виховують талановитих і здібних дітей!».

Ков`юк Кирило, учень 11 класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.